جزئیات وبلاگ

آشنایی بیشتر با آپارتمان های لوکس سرعین

آپارتمان های لوکس سرعین عموما متراژ بالایی دارند. نمای خاص، متفاوت و البته شیکی دارند. هرکدام از این آپارتمان ها هویت ویژه ای برای خودش دارد. دلیل آن هم طراحی این نوع آپارتمان ها توسط معماران به نام و معروف است.

آپارتمان های لوکس سرعین توسط طراحان معروف ساخته می شوند
آپارتمان های لوکس سرعین توسط طراحان معروف ساخته می شوند

خصوصیات آپارتمان های لوکس سرعین


تمامی اجزای تشکیل دهنده آپارتمان های لوکس سرعین از برندهای معروف تهیه شده است. از مصالح استفاده شده در ساختمان گرفته تا تمام اثاثیه آن از بهترین شرکت ها خریداری شده است.
اتاق خواب های بسیار بزرگ با امکانات کامل از دیگر ویژگی های این آپارتمان ها است. این اتاق ها مستر هستند. سرویس بهداشتی و حمام جدا دارند. تلویزیون، مبل و… از امکانات موجود در خواب ها است.
آشپزخانه های بزرگ این منازل، وجود جزیره و بار را در آنها امکان پذیر کرده است.کابینت ها امکانات کاملا مدرن و ویژه ای دارند. که دسترسی به وسایل درون کابینت ها را آسان می کند.
حمام هایی با طراحی خاص و کاملا مدرن، خصوصیت دیگر آپارتمان های لوکس سرعین است. وان های بزرگ، دوش های بارانی، کف پوش گرمایشی و حوله خشک کن در این حمام ها وجود دارند.
اتاق بزرگی مخصوص لباس دارند که به آن کلازت روم می گویند.
قسمتی از این خانه ها به سرگرمی اهالی منزل اختصاص داده شده است. این بخش از خانه عموما دارای باشگاه ورزشی خانگی، سینمای خانگی و انواع وسایل بازی است.
اکثرا مجهز به سیستم هوشمند هستند. این سیستم، قابلیت آن را به ساکنان منزل می دهد که از طریق گوشی خود منزل را کنترل کنند. امنیت خانه را چک می کنند. دمای محیط را چک می کنند. چراغ ها را روشن و خاموش می کنند. درها را باز یا قفل می کنند.
این ها همگی خصوصیات داخلی واحدهای آپارتمانی بود. اما این آپارتمان ها امکانات ویژه ای هم در فضای مشاع خود نیز دارند.


خصوصیات فضای مشترک آپارتمان های لوکس سرعین


اصولا آپارتمان های لوکس سرعین، لابی های بالای 100 متر دارند. این لابی ها دارای سقفی بلند، مبلمانی بسیار شیک و لوسترهایی مجلل هستند. طراحان سلیقه زیادی برای خاص طراحی کردن لابی ها به خرج می دهند. یک جورهایی لابی هر آپارتمان، معرف بقیه ساختمان است.
افرادی که در این آپارتمان ها ساکن هستند، بی نیاز از رفتن به مجتمع های تفریحی هستند. چون اکثر این امکانات را در مجموعه آپارتمانی خود دارند. امکاناتی از قبیل باشگاه های بدنسازی، سالن های ماساژ، کافی شاپ، سالن بیلیارد، سینما و…. همگی در اختیار اهالی ساختمان قرار دارد. اهالی برای استفاده از این امکانات هزینه ی بالایی می پردازند.
در بعضی از آپارتمان های لوکس سرعین برای سالن های موجود در ساختمان کارمندان متخصصی استخدام می کنند. مثلا در کافی شاپ، بار تندرهای حرفه ای ، در باشگاه مربیان ورزشی و… مشغول به ارائه خدمات می شوند.
روف گاردن های زیبا از دیگر ویژگی های این آپارتمان ها است. تبدیل کردن بام آپارتمان به یک فضای سرسبز هوای آنجا را تلطیف می کند. فضای آرامش بخش و دلپذیری برای دورهمی ها فراهم می آورد.

روف گاردن ها بر بام آپارتمان های لوکس سرعین ساخته می شوند
روف گاردن ها بر بام آپارتمان های لوکس سرعین ساخته می شوند

نظرتان را بنویسید

مقایسه ملک
ملکی را برای مقایسه اضافه کنید.