6,160,000,000 تومان

فروش زمین در میدان قارتال سرعین

این ملک توسط

اصغر حبیب زاده

عضو از آنجا: 3 سال
09120723513
واتساپ
https://sarein118.com/wp-content/themes/propertya/libs/images/bed.png

نوع ملک

زمین
https://sarein118.com/wp-content/themes/propertya/libs/images/size.png

مساحت زمین

440

توضیحات

فروش زمین در میدان قارتال سرعین

این زمین در نبش میدان قارتال با بر 12 متری نسبت به یکی از بهترین محله های سرعین جهت سرمایه گذاری می باشد متراژ این زمین 440 متر مربع می باشد که با توجه به قرار گیری در بهترین منطقه جهت ساخت املاک در سرعین با توجه چیدمان شهری عالی شهر سرعین و ملک های متعدد و لوکس می تواند گزینه مناسبی جهت سرمایه گذاری باشد.

موقعیت قرار گیری و بازدهی این زمین جهت سرمایه گذاری

موقعیت قرار گیری این زمین بطوری می باشد که با توجه به ساخت و ساز های متعدد در این منطقه از سرعین ، این منطقع تبدیل به قطب ساخت و ساز املاک و مجتمع های آپارتمانی لوکس با کیفیت ساخت بالا می باشد با توجه به قرار گیری 500 متری نسبت به مرکز شهر سرعین می تواند موقعیت بهتر جهت سرمایه گذاری و حتی ساخت هتل و هتل آپارتمان شود .

املاک در سرعین

خرید و فروش املاک نه تنها امری  ضروری در زندگی انسان قلمداد می شود بلکه در این چند سال اخیر که پول ملی ما سقوط کرده خیلی از افرا با خرید آپارتمان در مجتمع های لوکس و مهندسی ساز و املاک و زمین جهت سرمایه گذاری برای بعضی افراد به عنوان شغل اصلی  شناخته می شود. سایت سرعین 118 با راه اندازی بخش خرید و فروش املاک در سرعین سعی دارد کسانی که قصد خرید آپارتمان و زمین و املاک در سرعین را دارند را در کنار یکدیگر جمع کند و با در اختیار گذاشتن یک محیط هوشمند ….. ادامه مطلب

مشخصات

آخرین به روز رسانی در: سپتامبر 3rd, 2021 در 1:03 ب.ظ
کد ملک:PT-5720-AXZR
نوع پیشنهاد:برای فروش
نوع ملک:زمین
قیمت: 6,160,000,000 تومان
مساحت زمین:440

امکانات

  • بر خیابان
  • سند دارد
  • مرکز شهر

بازدید صفحه

برنامه ریزی

یک نظر بنویسید