جزئیات وبلاگ

انواع استخرهای سرعین

در روزگار گذشته انسان ها برای آبتنی کردن به دریاچه ها و رودها می رفتند. به وجود آمدن استخر مفهوم جدیدی از آبتنی کردن به انسان ارائه داد. استخرها تبدیل به محیطی برای ورزش شنا و همچنین تفریح در آب شده اند. استخرهای سرعین نیز انواع مختلفی دارند.

استخرهای سرعین انواع متفاوتی دارند
استخرهای سرعین انواع متفاوتی دارند

استخرهای روباز که برای فصول گرم از جمله فصل تابستان مناسب هستند. البته استخرهای آبگرم برای فصل های سرد نیز امکانات استفاده از استخر روباز را فراهم کرده اند. به این صورت شناگران می توانند، در هوای سرد و گاها برفی از گرمای آب و تجربه ای متفاوت بهره مند شوند.
استخرهای سرپوشیده از انواع استخرهای سرعین، در ساختمان هایی بزرگ قرار دارند و مسقف هستند. که در هوای سرد بیشتر از این نوع استخر استفاده می کنند.
استخرهای مسابقات یا قهرمانی عمق زیادی دارند که بین 25 یا 50 متر متفاوت است. بیشتر مستطیل هستند. تجهیزات خاصی برای مسابقات از جمله نورپردازی خوب، صفحه نمایش برای اعلام نتایج ، تایمر و سکوهایی برای شروع دارند. در هر دو نوع روباز و سرپوشیده موجود هستند.
استخرهای غواصی مخصوص تمرین هستند که قوانین شنا و اصول ایمنی مانند عمق، اندازه و فاصله جایگاه در آنها رعایت می شود.
استخرهای عمومی از رایج ترین استخرهای سرعین هستند. با اندازه، عمق و طراحی های متفاوتی، بسته به سلیقه سازنده آن ساخته می شوند. دسترسی عموم به این استخر راحت تر است. افراد با هدف شنا، تفریح، آب درمانی و… به این نوع استخرها می آیند.
استخرهای خصوصی مخصوص افرادی است که ترجیح می دهند با اطرافیان خود به تنهایی در آن حضور داشته باشند. بنابراین استخر را به مدت خاصی اجاره می کنند و در اختیار می گیرند. البته بعضی از استخرهای خصوصی نیز فقط برای همین منظور ساخته می شوند. این نوع استخرها مناسب استفاده خانوادگی هستند.
استخرهای وی آی پی، از استخرهای سرعین هستند که برای افراد خاص و مهم ساخته شده اند. در نتیجه امکانات خاصی نیز در اختیار مشتریان خود می گذارند. امکاناتی از قبیل باشگاه های ورزشی، اتاق های مخصوص اسپا و ماساژ، سالن های زیبایی و… از جمله امکانات این استخرها است. طراحی های خاص و بسیار لوکسی دارند. مشتریان علاوه بر شنا و آبتنی، می توانند اوقات فرح بخشی را در این نوع استخر بگذرانند.

از بین استخرهای خصوصی کدام استخرهای سرعین را انتخاب کنیم؟

استخر خصوصی و خانوادگی آتا به چند دلیل انتخاب مناسبی است. اول اینکه از نظر بهداشت و تمیزی از بهترین استخرهای سرعین محسوب می شود. دوم اینکه این استخر به دلیل داشتن فضایی مناسب برای جمع های خانوادگی، گزینه خوبی برای انتخاب است. امکانات آن شامل استخر شنا، جکوزی جمعی و انفرادی، سونای خشک و بخار می باشد.
یکی دیگر از این انتخاب ها، استخر خانوادگی و خصوصی سینا است. امکانات مجهز و خوبی دارد. فضای دنج و دلنشین آن نیز مناسب جمع های خانوادگی است که می خواهند چند ساعتی از روز خود را در این فضا بگذرانند. استخر، سونای خشک، جکوزی، دوش و رختکن از امکانات این استخر است.
از بین استخرهای وی آی پی کدام استخرهای سرعین را انتخاب کنیم؟
استخر وی آی پی رویال پارک یکی از مدرن ترین استخرهای سرعین است. این بخش امکانات و فضایی کاملا اختصاصی برای مشتریان دارد. افرادی که به محیطی با طراحی جذاب و خصوصی برای خود احتیاج دارند. این گزینه قطعا انتخاب خوبی برای آنها خواهد بود. این فضا استخر، جکوزی خصوصی و سونا نیز دارد. امکان رزرو ماساژور خصوصی در اتاق وی آی پی نیز هست.

استخر وی آی پی رویال پارک از استخرهای سرعین است
استخر وی آی پی رویال پارک از استخرهای سرعین است

استخر وی آی پی شهر آفتاب در طبقه دوم مجتمع آب درمانی شهر آفتاب واقع شده است. این طبقه طراحی شیک و زیبایی دارد. این اتاق ها در مقیاس کوچکتری از مجمتع ساخته شده اند. تمام امکانات آب درمانی را دارا هستند. به صورت اختصاصی و ساعتی اجاره داده می شوند.

نظرتان را بنویسید

مقایسه ملک
ملکی را برای مقایسه اضافه کنید.