درباره ما

video11
video21

درباره ما

به املاک سرعین118 خوش آمدید

یکی از کارهای سخت برای خرید یا اجاره ملک، زمین، آپارتمان و… سر زدن به املاک مختلف و بازدید از جاهایی است که معرفی می شود. املاک سرعین 118 این مشکل را برطرف کرده است. شما می توانید با مراجعه به سایت تمام گزینه های موجود را بررسی کنید. متراژ ملک، قیمت، امکانات آن و حتی تصویر ملک در سایت موجود است. برای کسب اطلاعات بیشتر نیز می توانید با مشاورین سایت در ارتباط باشید تا با صبر و حوصله پاسخگوی تمام سوالات شما باشند.

 

  • بدون تماس:
    09384503113
  • آدرس ایمیل:
    habibzadeh2614@gmail.com
automation
3450+

کل ملک ها

trust
1700+

نمایندگی های معتبر

seller
2200+

نمایندگان کل

key
2575+

خریداران راضی

چرا ما را انتخاب کنید

خدمات ما ارائه می دهیم

window

رزرو اقامتگاه از سرعین 118

یکی از دغدغه های فکری مسافران پیدا کردن یک اقامتگاه مناسب در سفر است. انتخاب اقامتگاه بعد از رسیدن به مقصد، آزادی عمل را از مسافر می گیرد. چون مجبور است در اولین اقامتگاهی که می بیند ساکن شود. یا وقتی به اقامتگاه مورد نظر خود میرسد، اتاق ها پر هستند. اما وب سایت سرعین 118 این آزادی عمل و حق انتخاب را به گردشگران می دهد تا اقامتگاه های موجود در سرعین را به طور کامل بررسی کنند.

01
alpha 150x150 1

مشاورین املاک

سایت سرعین 118 ، وب سایت جامع و کاملی درباره سرعین است. خیلی ها ترجیح می دهند قبل از تصمیم گیری و اقدام به کاری، منبع مورد اعتمادی برای مشاوره داشته باشند. یا اینکه بتوانند گزینه های پیش رو خود را خیلی راحت و در کمترین زمان ممکن بررسی کنند. تا بتوانند با دیدی کاملا باز و رضایت کامل تصمیم گیری کنند.

02
high angle male swimmer water pool scaled

رزرو مراکز آب درمانی و استخرها از طریق سرعین 118

مشتریان می توانند از طریق وب سایت سرعین 118، گشتی مجازی در مراکز آب درمانی و استخرهای سرعین بزنند. تمامی امکانات آنها را مشاهده کنند. قیمت های آنها را با هم مقایسه کنند. و حتی از طریق سایت تخفیف بگیرند، امکانی که در خرید حضوری بلیط ندارند. بعد بلیط مجتمع مورد نظر خود را رزرو بفرمایند. مشاوره رایگان سرعین 118 از امتیازات این وب سایت است.

03
3

ثبت رایگان آگهی

با سرعین 118 ، بدون نیاز به مراجعه حضوری می‌توانید خانه‌ی خود را برای فروش یا اجاره به مشاورین املاک موردنظرتان بسپارید. سرعین118، فهرستی از بهترین و نزدیکترین آژانس‌های املاک را با توجه به موقعیت ملک شما در اختیارتان قرار می‌دهد تا خانه خود را برای فروش یا اجاره به آنها بسپارید.

04
deal

نحوه کار با سرعین118

اگر آژانس املاک یا مشاور املاک هستید باید از منوی سبز رنگ بالای سایت به قسمت "ثبت‌نام آژانس" بروید پنل آژانس خود را ثبت کنید. بعد از تائید ثبت‌نام، می‌توانید فایل‌های خریدوفروش املاک خود را در پنل درج نمایید و انتشار دهید تا آگهی‌هایتان به نمایش عمومی در سایت دربیاید.

05
top view real estate lettering scaled

مشاوره سرمایه گذاری

فرصت‌های آینده، همیشه با داشتن داده‌ها و تحلیل اطلاعات موجود به‌وجود می‌آید. از اطلاعات دقیقی که در اختیارتان قرار می‌گیرد، استفاده و با اطمینان بیشتری برای آینده‌ی سرمایه‌ی خود فرصت‌سازی کنید و «تصمیمی درست» بگیرید. تصمیم درست در گرو داشتن مشاور متخصص و با تجربه می باشد.

06

تیم ما

تیم حرفه ای ما

ویژه
تایید شده مشاور
املاک سرعین 118

اصغر حبیب زاده

42 ملک ها
habibzadeh2614@gmail.com
مقایسه ملک
ملکی را برای مقایسه اضافه کنید.