جزئیات وبلاگ

آبدرمانی های شهر سرعین در ایام کرونا باز هستند؟

با توجه به اینکه شهر سرعین یکی از قطب های گردشگری و آبدرمانی در شمال غرب کشور می باشد تقریبا نود درصد اقتصاد شهر سرعین از این طریق می چرخد لذا با توجه به رنگ بندی کرونا مجتمع ها و مراکز آبدرمانی شهر سرعین به سه حالت در می ایند.

حالت اول :وقتی رنگ بیماری کرونا در شهرستان زرد می باشد تقریبا همه مراکز با 50 درصد ظرفیت آماه خدمت رسانی به هم میهنان عزیز می باشد.

حالت دوم :وقتی رنگ وضعیت بیماری کرونا به نارنجی تغییر می کند تمامی آبگرم ها با 30درصد ظرفیت و مراکز استخر های خانوادگی با و استخر های خصوصی در سرعین با رعایت تمامی پروتکل ها اماده میزبانی میهمانان میباشند.

حالت سوم :وقتی رنگ بیماری در شهر به رنگ قرمز در میاد همه مراکز ابگرم ها و آبدرمانی های شهر بغیر از ابگرم های روباز و استخر های خانوادگی و استخر های خصوصی به حالت تعطیل در می اید.

تعداد آبدرمانی ها در شهر سرعین

شهر سرعین با توجه به وسعت کم شهری از لحاظ گردشگری و تعداد آبگرم و آبدرمانی نه تنها در کشور خودمان بلکه در دنیا زبانزد خاص و عام است .

این شهر دارای 12 مجتمع بزرگ ابدرمانی و 15 استخر خانوادگی لوکس و 2 پارک ابی می باشد که هر ساله میزبان تعداد قابل توجهی از میهمانان عزیز از اقصی نقاط دنیا در این شهر می باشد.

این شهر علاوه برابدرمانی های متعدد در نزدیکی سرعین و روستای بیله درق یک آب گازدار دارد که از زیر زمین در می اید که بصورت خداددی در اختیار شما میهمان می باشد.

 آبدرمانی های شهر سرعین در ایام کرونا باز هستند؟
آبدرمانی های شهر سرعین در ایام کرونا باز هستند؟

ما در سایت سرعین 118 امکان رزرواستخرهای خانوادگی سرعین را برای شما فراهم کرده ایم تا با خیال راحت از طریق سامانه هوشمند ما که بومی شهر سرعین هست استخر خانوادگی و بلیط آبدرمانی مورد نظر خودرا براحتیرزرو کنید.

نظرتان را بنویسید

مقایسه ملک
ملکی را برای مقایسه اضافه کنید.