جزئیات وبلاگ

تور سرعین و چشمه های بهشتی

تور مسافرتی سرعین گردی


روزهای دلگیر شهری، شلوغی و مردم خاکستری پایتخت را رها کنید و چند روز میهمان ما در تور سرعین و چشمه های بهشتی شوید پیشنهاد می‌کنیم سفری مهیج به این دو شهر را در تور سرعین اردبیل تجربه کنید.

در این مقاله قصد داریم شما را غرق در جادوی طبیعت کنیم و با حرکت به سوی سرزمین چشمه‌های بهشتی ایران سفر به یاد ماندنی را در خاطرتان ثبت نمایید.

سرعین گردی


شهرستان سرعین یکی از پرطرفدار مناطق توریستی ایران به شمار می‌رود که در استان اردبیل است و شهرتی جهانی دارد این شهر که به داشتن چشمه‌های متعدد آبگرم معدنی مشهور است، در 28 کیلومتری غرب شهر اردبیل واقع شده که هر سال حدود 4 میلیون گردشگر برای بازدید و استفاده از این چشمه‌ها راهی تور سرعین اردبیل می‌شوند. هتل‌های 4 و 5 ستاره، مجتمع‌های آب درمانی مدرن و مجهز، جاذبه‌های طبیعی و ییلاق‌های منحصر به فرد تنها بخشی از دیدنی‌های این شهرستان محسوب می‌شود.

چشمه های بهشتی


یکی از معروف‌ترین چشمه‌های آبگرم این شهر گاومیش گلی نام دارد که همیشه مملو از گردشگران و مسافران سرعین است. از مهمترین جاذبه های توریستی سرعین که گردشگران زیادی را به سفر به این شهر ترغیب می‌کند، آب‌های گرم این شهر و طبیعت بکر سبلان است. آبگرم های سرعین، پیست اسکی آلوارس، آبگرم گاومیش گلی و روستای باستانی ویند کلخوران از جمله مناطق و جاذبه های گردشگری اردبیل به شمار می‌روند که دیدنشان برای هر بیننده‌ای تجربه‌ای به یاد ماندنی خواهد بود. در تور سرعین شما در بهترین هتل های سرعین همچون هتل آپارتمان سینا سرعین ،هتل پرسپولیس سرعین و … اقامت خواهید داشت.سرعین 118 مفتخر است بعد از اتمام بیماری کرونا و زدن واکسن کرونا توسط اکثریت جامعه میزبان خوبی برای سفر های شما به شهر توریستی سرعین باشد.

آبگرم گاومیش گلی
آبگرم گاومیش گلی

نظرتان را بنویسید

مقایسه ملک
ملکی را برای مقایسه اضافه کنید.