جزئیات وبلاگ

خاصیت آبگرم های سرعین

خواص چشمه های آبگرم سرعین از لحاظ درمانی یک دو تا نیستند و اگر بخواهیم واقعا لمس کنیم که چطور روی بهداشت روحی و جسمی ما تاثیر می‌گذارند باید از نزدیک آن را امتحان کنیم و بهشهر چشمه های بهشتی سرعین سفر کنیم. چرا که هیدروتراپی در این شهر بسیار پیشرفته و اثر گذار است و متخصصین درجه یک در این حوزه فعالیت می‌کنند. مهم‌ترین اصلی که در روش درمانی با آب مد نظر است، پاکسازی بدن از ناخالصی‌هایی است که به دلیل زندگی پرمشغله شهری وارد تن و روان ما می‌شوند. در این میان، طبیعت درمانگر بزرگ و مهربانی است و چشمه های آبگرم سرعین یکی از این درمانگران و استثنائی طبیعی هستند.

خواص درمانی آبگرم گاومیش گلی


 بزرگترین و سرشارترین چشمه آب معدنی ایران گاومیش گلی است. این استخر آبگر م سرعین در بخش مرکزی شهر سرعین قرار دارد و آب آن همیشه جوشان و ترش مزه و زرد رنگی است. منتها کمی بوی گوگرد هم دارد. استراحت در این استخر، برای درمان بیماری‌های عمومی مثل سیستم حرکتی (دردهای مزمن روماتیسمی)، بیماری‌های زنان (گرفتاری‌های رحمی) و نارسایی‌های قلبی عروقی بسیار خوب است تا درنهایت، تقویت عمومی جسمانی بدن شما را به همراه داشته باشد. به خاطر داشته باشید که از بهترین استخر های آب گرم سرعین، گاومیش گلی جزو پرطرفدارترین‌ و طعم ابگرم سنتی را بر روح روان شما همیشه به یادگار می گذارد. 

آبگرم گامیش گلی
آبگرم گامیش گلی

خاصیت درمانی آبگرم پهنلو (ارشاد)

در شمالی ترین نقطه شهر سرعین قرار دارد.رنگ آن مایل به سبز بوده و به صورت دایمی و جوشان در جریان است و حالت نیمه اسیدی دارد.رنگ آن مایل به سبز بوده و آنیونها و کاتیونهای مهم آن کلرور ، سولفات ، سدیم و پتاسیم می‌باشد.

آبگرم پهن لو با حرارت 43 درجه در بین دیگر آبگرم های سرعین، . از امکانات آبگرم پهنلو می‌توان به رختکن مسقف، دوش آب و غرفه‌های مواد خوراکی، آرایشی و بهداشتی اشاره کرد.

آبگرم پهن لو
آبگرم پهن لو

مجتمع آبدرمانی قهوه سویی سرعین

آبدرمانی قهوه سویی واقع در بلوار طالقانی شهر سرعین می‌باشد.
این  آبگرم امکاناتی مانند استخرهای آب معدنی، آب گرم، سونا، جکوزی، استخر شنا ماساژ و غیره دارد.
یکی از خوبی‌های این مجتمع آبدرمانی این است که به صورت جداگانه و در دو واحد مختلف به آقایان و بانوان خدمات رسانی می‌کند.
بهتر است بدانید که آب گرم قهوه سویی دارای آب‌های کلربیکربنات‌دار، سیلیس، رسوبات آهن و غیره است که برای بهبود دردهای مفصلی، افزایش تعرق و کنترل نبض بسیار مفید و موثر هستند.

آب گازدار روستای بیله درق

 غیر از استخر های آب گرم سرعین، درروستای بیله درق در 3 کیلومتری سرعین حوضچه‌ های آب سرد گازدار هم در هست که آب گوارای گازداری از آن می‌جوشد و شما می‌توانید از آب گازدار آن بنوشید که آن هم بسیار خواص خوبی دارد. آب معدنی حقیقی درواقع این آب است. 

در پایان شما میهمانان عزیز می توانید در زمینه خرید بلیط آبدرمانی های شهر سرعین و رزرو استخر خانوادگی آبدرمانی های شهر با توجه به بستر انلاین سایت سرعین118 براحتی بلیط خود را با تخفیف ویژه از سایت ما دریافت نمایید.

نظرتان را بنویسید

مقایسه ملک
ملکی را برای مقایسه اضافه کنید.