جزئیات وبلاگ

پیش فروش آپارتمان در سرعین

پیش فروش آپارتمان در شهر توریستی سرعین میتواند برای افرادی که دنبال یک سرمایه گذاری مطمئن و به دور از از حاشیه و ریسک میباشند مثمر ثمر باشد چون شهر سرعین به لحاظ ه سرمایه گذاری آب و آب و هوا و گردشگری بودند و توریست پذیر بودن دائماً در در حال پیشرفت و ترقی می باشد.

IMG 20230125 124714 736
پیش فروش آپارتمان در سرعین

شرایط خرید پیش فروش آپارتمان در سرعین

شرایط خرید پیش فروش آپارتمان در شهر سرعین بستگی به امکانات ،نوع ساخت و شکل مهندسی و تعداد واحد ها و مکان احداث مجتمع های مسکونی و کیفیت ساخت و از لحاظ اعتبار سازنده و پشتوانه سرمایه گذار و چگونگی تحویل آپارتمانهای فروخته شده را دارد.

قیمت پیش فروش آپارتمان در سرعین

قیمت واحدهای پیش فروش آپارتمان در سرعین با توجه به منطقه و پهنه بندی شهری سرعین و تعداد واحد و کیفیت ساخت و و مصالح استفاده شده در ساختمان و توافق طرفین نسبت به نوع مصالح ساختمانی و کیفیت ساخت خط و زمان ساخت می باشد.

در مورد قیمت پیش فروش آپارتمان در سرعین معمولاً معمولاً زمان تحویل ساخت در قرارداد ۲۴ ماه قید میشود که ۴۰ درصد مبلغ اصلی توافق شده در قرارداد و مبایعه نامه نقد دریافت می شود و مابقی به صورت چکهای سه ماهه تا زمان تحویل واحد مسکونی می باشد لذا یک مبلغ تعیین شده و مورد توافق از سوی هر دو طرفه خریدار و فروشنده برای تحویل آپارتمان و یک مقدار دیگر برای تحویل سند نگه داشته میشود.

املاک سرعین ۱۱۸ با داشتن مشاورین زبده �‌تواند با مشاوره دقیق به به شما همشهریان و هم وطنان عزیز در زمینه سرمایه گذاری و خرید امن و مطمئن نسبت به پیش فروش آپارتمانهای شهر سرعین مشاوره دقیق و و با کیفیتی را ارائه نماید.

IMG 20230125 124711 271
پیش فروش آپارتمان در سرعین

نظرتان را بنویسید