جزئیات وبلاگ

معرفی آب درمانی سرعین

به بیان ساده درمان بیماری ها به وسیله آب را آب درمانی یا هیدروتراپی می گویند. هیدروتراپی در چشمه های معدنی آبگرم از یونان باستان آغاز شده است. آب درمانی سرعین به مسافران امکان دسترسی به چشمه های آبگرم را می دهد. تاثیر آن به صورت گرم شدن بدن و در نهایت کاهش دردهای استخوان ها، مفصل ها و عضله ها می باشد. وزن بدن انسان در آب سبک می شود و حرکت اعضای بدن آسان تر می شود. عضلات با استفاده از مقاومت آب، تقویت می شوند. آرامش روحی و روانی نیز به انسان می بخشد.

فواید آب درمانی سرعین برای بیماری ها

آب درمانی سرعین برای افرادی که روماتیسم دارند بسیار مفید است. فیزیوتراپی در آبگرم از روش های درمانی مکمل است که پزشکان آن را به بیماران خود تجویز می کنند.
راه رفتن در آب برای کسانی که دیسک کمر یا زانو درد دارند یکی از بهترین راه های درمان و کاهش درد آن ها است.
درمان بعضی از بیماری های پوستی نیز که ناشی از اختلالات سیستم ایمنی بدن است، به وسیله آبگرم توصیه می شود.
از دیگر فواید آب درمانی سرعین می توان به افزایش سوخت و ساز بدن و در نتیجه لاغری و تناسب اندام، اشاره کرد.

آب درمانی سرعین برای سلامتی کل اعضای بدن لازم است
آب درمانی سرعین برای سلامتی کل اعضای بدن لازم است

شاید کمی عجیب باشد اما هیدروتراپی با ایجاد احساس آرامش و رفع خستگی، برای درمان افسردگی نیز مفید است.

روش های آب درمانی سرعین

به طور کلی ده روش برای آب درمانی وجود دارد. اینجا برای نمونه چند روش از آب درمانی سرعین را توضیح خواهیم داد.
آب درمانی کششی که به اصطلاح به آن پی ان اف می گویند. مجموعه ای از حرکات کششی و چرخشی را تشکیل می دهد که برای توانبخشی افراد مفید فایده است. این حرکات ورزشی توسط مربی های آب درمانی به افراد داده می شود.
آب درمانی مخصوص کمر درد با قدم های بلند در آب انجام می شود. در واقع در این روش معتقدند که تمرکز بر روی نقطه آسیب دیده نباشد و همه قسمت های بدن با هم به درمان آن ناحیه کمک کنند.
در آب درمانی با حرکات سیال پشت فرد به دیواره استخر می چسبد، بدن تا گردن داخل آب قرار می گیرد. در همان حالت به او حرکات ورزشی با توجه به نوع بیماری توسط مربی مخصوص داده می شود.

آب درمانی با حرکات سیال از انواع آب درمانی سرعین است
آب درمانی با حرکات سیال از انواع آب درمانی سرعین است

اساس آب درمانی هالیویک به هم ریختن تعادل و تلاش برای دوباره ایستادن است. که با این روش درمانگر روش به دست آوردن تعادل را به فرد آموزش می دهد. این کار باعث افزایش استقامت افراد می شود.

لوکس ترین مجتمع های آب درمانی سرعین

خیلی از افراد بیشتر از جنبه تفریح و سرگرمی، برای جنبه درمانی به چشمه های آبگرم سنتی مراجعه می کنند. اما برخی چشمه های آبگرم که سنتی به مشتریان خدمات ارائه می دهد، افراد جای درمان، بیمار می شوند. دلیل آن عدم رعایت موارد بهداشتی است.
مجتمع های آب درمانی سرعین با رعایت تمام موارد بهداشتی و ارائه امکانات مختلف این مشکل را برطرف نموده اند. با تامین کردن آب استخرهای مجتمع از سرچشمه های آبگرم امکان استفاده از خواص درمانی آنها را با خیال راحت می دهند.
مجموعه آب درمانی رویال پارک یکی از مجهزترین و شیک ترین مراکز آب درمانی است. این مجتمع با دارا بودن استخر آبگرم معدنی، استخر تفریحی، استخر کودکان، جکوزی سلیقه هر مخاطبی را پاسخگو است.
اینجا علاوه بر سونای بخار گرم و سرد و سونای خشک، سونای اوزون نیز وجود دارد. سونای اوزون کابین های مخصوصی دارد. داخل آنها بخار گرم و گاز اوزون تزریق می شود. باعث چربی سوزی، شادابی پوست، پاکسازی سموم از بدن و رفع استرس می شود.
از دیگر امکانات جذابش تونل مه سرد، فواره یخ، اتاق سنگ و نمک، غار آرامش و حمام ترکی است.

مجتمع رویال پارک از مجهزترین مجتمع های آب درمانی سرعین است
مجتمع رویال پارک از مجهزترین مجتمع های آب درمانی سرعین است

مجتمع معروف بعدی مجتمع آب درمانی شهر آفتاب است. این مجموعه از مجموعه های آب درمانی سرعین در چهار طبقه بنا شده است. کاربری طبقات با هم متفاوت است. اما همگی در راستای ارائه خدمات برای تفریح و گذراندن اوقات خوش برای گردشگر است.
در طبقه اول استخر بزرگسالان و کودکان به صورت مجزا، سونا بخار و خشک، جکوزی، تونل آب سرد قرار دارد. همچنین بخش ماساژ با ارائه انواع ماساژهای تایلندی، سوئدی و کالیفرنیایی در این طبقه است.
طبقه دوم مخصوص بخش های وی آی پی است. یک فست فود و کافی شاپ نیز در این طبقه موجود است.
طبقه سوم به شهربازی و فروشگاه ملزومات آب درمانی، اختصاص داده شده است.
طبقه چهارم دارای یک رستوران خانوادگی و سفره خانه سنتی است.
مجتمع ایرانیان یکی دیگر از بهترین مجتمع های آب درمانی سرعین است. این مجموعه بزرگ در ورودی شهر سرعین قرار دارد. دو مجموعه مجزا برای بانوان و آقایان دارد.
وجود سرسره های آبی در استخر این مجموعه امکان تفریح بیشتری برای مشتریان فراهم می کند.
دارای چندین استخر مخصوص گروه های مختلف، حمام ترکی، سونا بخار، خشک و نمک و جکوزی است.
از امکانات ویژه مجتمع آب درمانی ایرانیان اتاق ماساژ، سیستم گرمایش از کف، خدمات پاکسازی پوست، آرایشگاه و… می باشد.

مجتمع ایرانیان از بزرگترین مجموعه های آب درمانی سرعین است
مجتمع ایرانیان از بزرگترین مجموعه های آب درمانی سرعین است
رزرو مجتمع های آب درمانی سرعین

رزرو آنلاین مجتمع های آب درمانی سرعین مزیت های زیادی دارد. از مزایای آن صرفه جویی در وقت است. از دیگر مزیت های آن خرید مطمئن بلیط در ایام شلوغی است. مزیت دیگر مهم آن گرفتن تخفیفات بسیار مناسب از سایت است که در خرید حضوری بلیط امکان پذیر نیست.
متقاضیان می توانند با مراجعه به سایت امکانات و قیمت های مجموعه های مختلف را بررسی کنند. سپس با توجه به سلیقه خود مجتمع مورد نظر خود را انتخاب کنند و آن را رزرو نمایند.

نظرتان را بنویسید

مقایسه ملک
ملکی را برای مقایسه اضافه کنید.