جزئیات وبلاگ

نکات کلیدی در مورد اجاره آپارتمان های سرعین

منطقه یا همان محله ای که برای اجاره آپارتمان های سرعین انتخاب می کنید، از مهمترین نکات است. بهتر است آپارتمان خود را نزدیک محل کار خود انتخاب کنید. تا زمان بیشتری برای خود بخرید. و در هزینه رفت و آمد خود صرفه جویی کنید. بهتر است که دسترسی به وسایل حمل و نقل عمومی نیز بیشتر باشد
سعی کنید زمانی از آپارتمان ها بازدید کنید که خالی از سکنه باشند. در این صورت می توانید تمام زوایای آن را به خوبی بررسی کنید. وجود وسایل ایرادات خانه را می پوشاند.
به نقشه واحدی که می خواهید اجاره کنید، خوب دقت کنید. تا همه چیز مطابق با سلیقه تان باشد. اصولا خانه های مربع شکل، برای چیدمان، راحت تر هستند.
هر چه تعداد واحدهای موجود در هر طبقه کمتر باشد، مطلوب تر است. چون طبقات پر واحد، سر و صدای بیشتری دارند. امکان مزاحمت نیز برای شما بیشتر است.

در اجاره آپارتمان های سرعین به نقشه خانه دقت کنید
در اجاره آپارتمان های سرعین به نقشه خانه دقت کنید

چند نکته حقوقی درباره اجاره آپارتمان های سرعین

مدت زمان اجاره آپارتمان های سرعین را به طور دقیق در اجاره نامه ذکر کنید. معمولا مدت زمان قرارداد اجاره یک ساله است. اما در مواردی هم افراد قراردادهای طولانی مدت با هم می نویسند.
اجاره نامه را به طور کامل مطالعه کنید و بعد زیر آن را امضا کنید.

زمان اجاره آپارتمان های سرعین، اجاره نامه مطالعه شود
زمان اجاره آپارتمان های سرعین، اجاره نامه مطالعه شود

سند ملک را نیز با دقت مطالعه کنید. به اسم صاحب ملک دقت فرمایید. واحد را، از خود صاحبش اجاره کنید. اگر ملک، مالکان متعددی دارد، حتما مطمئن شوید بقیه آنها نیز به اجاره دادن آن راضی هستند. این کار باعث می شود از دردسرهای احتمالی بعدی، جلوگیری کنید.
یا اینکه فردی که خانه را به شما اجاره می دهد، خود نیز مستاجر آن آپارتمان است. اگر در قرارداد وی به او همچین اجازه ای داده شده باشد، این کار مشکلی ندارد. در غیر این صورت مستاجر حق انجام چنین کاری را ندارد.
حتما در قرارداد ذکر کنید چه هزینه هایی به عهده مستاجر است. و چه هزینه هایی به عهده موجر است.
اگر موجر، بعد از اجاره آپارتمان های سرعین، قصد کرد تعمیرات اساسی در منزل انجام دهد، شما می توانید اجازه این کار را ندهید. مگر اینکه موجر ادعا کند که تاخیر در انجام تعمیرات به وی ضرر می زند.
اگر زمانی خواستید در منزل، بدون اجازه موجر تعمیرات انجام دهید، هزینه آن به عهده خودتان است. اگر بدون اجازه وی دست به تغییرات و یا ساخت و ساز در خانه بزنید، می تواند آن را خراب کند. اگر این عمل شما به بنا آسیب بزند، باید خسارت وارده را جبران نمایید.
اجاره را به موقع پرداخت کنید و پس از پرداخت آن رسید دریافت نمایید.
آپارتمان را سر موعد مقرر تخلیه کنید. چون در غیر این صورت مجبور می شوید به اضافه هر یک روز دیرکرد خود، مبلغی را به عنوان جریمه پرداخت کنید. این مبلغ اصولا مبلغ کمی نخواهد بود. تاکید می شود حتما اجاره نامه را کامل مطالعه نمایید.
بهتر است بدانید که با از دنیا رفتن موجر اجاره نامه باطل نمی شود. کسی نمی تواند ادعایی جهت تخلیه آپارتمان داشته باشد.

اجاره آپارتمان های سرعین به صورت روزانه

ترجیح بعضی از مسافران در سفر به سرعین، اجاره آپارتمان های سرعین به صورت روزانه است. این نوع آپارتمان ها مبله هستند. با تمامی امکانات یک منزل در اختیار مسافر قرار می گیرند.
اجاره روزانه آپارتمان ها تعرفه خاصی ندارند. بسته به عرفی که برای اجاره این خانه های مبله در نظر گرفته شده است، قیمت داده می شود.

نظرتان را بنویسید

مقایسه ملک
ملکی را برای مقایسه اضافه کنید.