جزئیات وبلاگ

پیش فروش آپارتمان چیست؟

همان طور که از اسم آن مشخص است. فروختن آپارتمان قبل از ساخته شدن و قابل سکونت شدن را پیش فروش آپارتمان می گویند. برای اینکه قوانین حقوقی در مورد خرید و فروش اعمال شود باید آنچه فروش رفته وجودی مادی داشته باشد. اما از آن جایی که این قوانین شامل پیش فروش آپارتمان نمی شود. قوانین دیگری برای این نوع آپارتمان ها تصویب کردند. به موجب این قوانین فروشنده موظف است واحد ساختمانی مشخص شده را تکمیل کند. آن را در اوایل ساخت یا در بین مراحل ساخت به خریدار منتقل کند.

مزایای پیش فروش آپارتمان

از آن جایی که در پیش فروش آپارتمان، واحد ها هنوز تکمیل نشده اند. قیمت آن از واحدهای آپارتمانی با همان شرایط که قابل سکونت است، مناسب تر است. اصولا خریدار نیز می تواند پس از آماده شدن ملک، آن را با قیمت بالاتر بفروشد و سود کند.
خریدار وقتی آپارتمانی آماده شده را خریداری می کند، موظف است مبلغ ملک را حداکثر تا دو ماه پرداخت نماید. اما در املاک پیش فروش شده قضیه متفاوت است. این نوع املاک به صورت اقساط فروخته می شوند و خریدار می تواند در مدت زمان طولانی تری مبلغ آن را پرداخت کند.
یکی دیگر از مزایای پیش خرید کردن این است که خریدار می تواند سلیقه خود را در طراحی داخلی واحد خود اعمال نماید. خیلی ها دوست دارند منزل خود را کاملا طبق سلیقه خود بسازند. اما ساخت یک خانه توسط فرد بسیار هزینه بر و سخت است. پیش فروش آپارتمان این گزینه را به خریدار می دهد تا واحدی با سلیقه خود بسازد.

طراحی داخلی در پیش فروش آپارتمان به سلیقه خریدار انجام می شود
طراحی داخلی در پیش فروش آپارتمان به سلیقه خریدار انجام می شود

وقتی فردی آپارتمانی که ساخته شده را خریداری می کند. تنها روی کار را می بیند. اما در املاک پیش فروش شده، خریدار می تواند در تمام مراحل ساخت حضور داشته باشد. کیفیت مصالحی که برای ساخت استفاده می شود، بسنجد.

پیش فروش آپارتمان در سرعین

سرعین یکی از شهرهای خوش آب و هوای ایران است. این شهر در دامنه کوه زیبای سبلان با منظره ای بی بدیل است. چشمه های جوشان آبگرمی که از دل این کوه می جوشند، در کنار مناظر بکر و سرسبز شهر و آثار تاریخی آن از جمله زیبایی هایش محسوب می شوند. وجود مراکز متنوع آب درمانی از دیگر امتیازات سرعین است که افراد زیادی را برای درمان به آنجا می کشاند. این شهر با داشتن قابلیت های بالای خود برای جذب گردشگر مکان بسیار مناسبی برای سرمایه گذاری است. پیش فروش آپارتمان در سرعین این امکان را برای خریداران فراهم می کند. تا بتوانند به راحتی و با شرایط بسیار عالی صاحب ملک و آپارتمان شوند.

پیش فروش آپارتمان در سرعین به راحتی شما را صاحب ملک می کند
پیش فروش آپارتمان در سرعین به راحتی شما را صاحب ملک می کند

پیش فروش آپارتمان در سرعین به راحتی شما را صاحب ملک می کند

نظرتان را بنویسید

مقایسه ملک
ملکی را برای مقایسه اضافه کنید.